Odkurzacz G Force Pro VCEA21GPRRCY
- Moc: 700
- Poziom hałasu: 64
- Zasięg: 10
- Pełna specyfikacja
Optymalna moc ssania i łatwe użytkowanie
Innowacyjnie zaprojektowane w kształcie litery X podwójne kanały zbierające zabrudzenia zwiększają przestrzeń zbierania zabrudzeń z dywanów, twardych powierzchni czy parkietu. Kształt kanałów powietrznych w szczotce pozwala na optymalne przechwycenie zabrudzeń w całej przestrzeni szczotki bez spadku wydajności. Oznacza to efektywniejsze sprzątanie i oszczędność czasu.
Worek lub praca bez worka
Zaawansowana technologia pozwala na wykorzystanie dwóch systemów zbierania zabrudzeń - można używać zamiennie worków bądź plastikowego pojemnika. W każdym przypadku wyposażenie zapewni odpowiednią czystość.
Aktywna ochrona przy zderzaniu z elementami wyposażenia mieszkania
Odkurzacz jest wyposażony w solidny gumowany zderzak, który ochrania zarówno meble jak i korpus odkurzacza w trakcie przesuwania po podłodze. Przypadkowe uderzenia o elementy wyposażenia nie pozostawiają już po sobie żadnego śladu.
Płynny przesuw po każdej powierzchni
Gumowane kółka zabezpieczają przed uszkodzeniem delikatne podłogi i zapewniają pewny przesuw. Odkurzacz nie pozostawia żadnych śladów przy przesuwanie po miękkich powierzchniach czy dywanach.
Od 64dB - bardzo niski poziom hałasu
Odkurzacz pracuje z minimalną głośnością na poziomie głośności rozmowy. Pozwala to na odkurzanie późno w nocy lub wcześnie z rana.
3 nasadki
Odkurzacz wyposażony jest w trzy dodatkowe dysze, które ułatwiają sprzątanie zakamarków i szczelin.
| Waga | 8600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 330 x 570 x 330 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gorenje |
|---|---|
| Moc | 700 |
| Poziom hałasu | 64 |
| Zasięg | 10 |
| Funkcje | Uchwyt |
| System parkowania | Poziomy |
| Moc ssania | 188 |
| Wymiary | 43.3 × 27.7 × 31 cm |
| Waga | 5.3 |
| Pozostałe parametry | Długość kabla: 8m |
| Pojemność | 3 |
| Typ | Workowy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czerwony |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |