obudowy
Obudowa - View 380 TG ARGB - Black
- Liczba miejsc montażowych: 3
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.: 2
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.: 0
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
369,03 zł / szt
453,91 zł brutto
Obudowa - View 380 TG ARGB - Black
| Waga | 8400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 375 x 490 x 515 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Thermaltake |
|---|---|
| Liczba miejsc montażowych | 3 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 10 |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 4 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 415 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 160 |
| Podświetlenie obudowy | ARGB |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 360 mm (góra) |
| Maksymalna długość zasilacza | 200 |
| Zainstalowane wentylatory | 3 x 120 mm ARGB (bok) |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm (dół) |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| Kompatybilny standard zasilacza | ATX |
| Wymiary | 410 * 285 * 442 mm |
| Waga | 6.93 |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 1 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Format | ATX |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |