obudowy
Obudowa Torrent Compact Black Solid
- Liczba miejsc montażowych: 4
- Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.: 3
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
428,54 zł / szt
527,10 zł brutto
Torrent Compact
Torrent Compact został stworzony, aby jak najskuteczniej chłodzić Twoją kompaktową konstrukcję. Dzięki otwartej przedniej kratce i dwóm naszym wentylatorom Dynamic PWM 180 x 38 mm (wersja Prisma dla RGB) jest idealnym rozwiązaniem dla miłośników chłodzenia powietrzem.
| Waga | 9000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 305 x 530 x 560 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Fractal Design |
|---|---|
| Liczba miejsc montażowych | 4 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 3 |
| Wymiary | 450 x 222 x 467 mm |
| Waga | 7.4 |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 1 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Format | ATX |
| Wentylator | 18 cm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |