obudowy
Obudowa The Tower 900 - Biała
- Liczba miejsc montażowych: 9
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.: 2
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.: 0
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
996,28 zł / szt
1 225,42 zł brutto
| Waga | 27600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 520 x 560 x 820 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Thermaltake |
|---|---|
| Liczba miejsc montażowych | 9 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Złącza na przednim panelu | 4 x USB 3.0 |
| Wymiary | 752 x 423 x 483 mm |
| Pozostałe parametry | Wentylatory opcjonalne: |
| Typ obudowy | Big Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 6 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 1 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Air Duct | Nie |
| Format | ATX |
| Wentylator | 14 cm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |