obudowy
Obudowa - The Tower 600 TG - Black
- Złącza na przednim panelu: 1 x słuchawki
- Liczba miejsc montażowych: 6
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.: 0
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
512,49 zł / szt
630,36 zł brutto
Obudowa - The Tower 600 TG - Black
| Waga | 11600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 385 x 490 x 640 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Thermaltake |
|---|---|
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Liczba miejsc montażowych | 6 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 13 |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 5 |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 2 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 400 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 210 |
| Maksymalna długość zasilacza | 220 |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm (bok) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 420 mm (bok) |
| Kompatybilny standard zasilacza | ATX |
| Zainstalowane wentylatory | 2 x 120 mm (tył) |
| Wymiary | 550 * 420 * 268,4 mm |
| Waga | 9.7 |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 1 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Format | ATX |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |