obudowy
Obudowa ROG Strix Helios EATX,ATX,MicroATX,MiniIT biała
- Liczba miejsc montażowych: 6
- Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon
- Panel boczny: Szkło hartowane
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 090,97 zł / szt
1 341,89 zł brutto
ROG Strix Helios White Edition
Obudowa gamingowa mid-tower ROG Strix Helios White Edition RGB ATX / EATX ze szkłem hartowanym, aluminiową ramą, wspornikami GPU, wspornikiem radiatora 420 mm i Aura Sync.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Asus |
|---|---|
| Liczba miejsc montażowych | 6 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 4 |
| Wymiary | 250 x 565 x 591 mm |
| Waga | 18 |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Format | E-ATX |
| Wentylator | 14 cm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 21500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 740 x 700 x 385 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |