obudowy
Obudowa ProArt PA602 E-ATX
- Liczba miejsc montażowych: 8
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.: 0
- Maksymalna ilość wentylatorów: 6
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
721,53 zł / szt
887,48 zł brutto
Obudowa ProArt PA602 E-ATX
- Doskonały przepływ powietrza: Kratka z otworami 15,5 mm na panelu przednim o przepuszczalności na poziomie 45%, dwa wyjątkowo masywne wentylatory przednie o wymiarach 200 x 38 mm zapewniające maksymalny pobór powietrza oraz tylny wentylator wylotu powietrza 140 mm.
- Doskonałe chłodzenie: Dwa deflektory kierują napływające do wewnątrz powietrze w stronę płyty głównej i innych komponentów wewnętrznych, gwarantując optymalną temperaturę.
- Duża przestrzeń: Obsługa jednego radiatora 420 mm do układu chłodzenia AiO lub niestandardowych pętli chłodzenia cieczą, a ponadto możliwość instalacji nawet najpotężniejszej karty graficznej w orientacji poziomej lub pionowej.
- Szeroki zestaw portów wejścia/wyjścia: Blokada bezpieczeństwa przycisku zasilania i 2-sekcyjne sterowanie PWM, port USB Type-C 20 Gb/s
- Wskaźnik kurzu na podczerwień na panelu przednim: W odpowiednim czasie zapewnia przypomnienia o konieczności oczyszczenia filtra w celu utrzymania maksymalnego przepływu powietrza.
- Konstrukcja przyjazna dla twórców: Beznarzędziowa instalacja karty graficznej, zintegrowany wspornik karty graficznej oraz wbudowany koncentrator wentylatorów wszystkie te komponenty razem ulepszają wrażenia z budowania komputera.
- Elegancki wygląd: Minimalistyczna obudowa ozdobiona motywem ProArt.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Asus |
|---|---|
| Liczba miejsc montażowych | 8 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 6 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 8 |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 3 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 450 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 190 |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 140 mm (tył) |
| Opcjonalne wentylatory | 1 x 120 mm lub 1 x 140 mm (tył) |
| Maksymalna długość zasilacza | 190 |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 2 |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 420 mm (góra) |
| Złącza na przednim panelu | 1 x UBS 3.2 Gen 2x2 Type-C |
| Wymiary | 593 x 560 x 245 mm |
| Waga | 15.8 |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 4 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Format | ATX |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 18550 kg |
|---|---|
| Wymiary | 710 x 355 x 650 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |