obudowy
Obudowa Prime AP201 Mesh MicroATX biała
- Liczba miejsc montażowych: 4
- Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.: 0
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
295,34 zł / szt
363,27 zł brutto
Obudowa Prime AP201 Mesh MicroATX
- Panele ze zbliżoną do filtra siatką: konstrukcja siatkowa zawierająca ponad 57 000 precyzyjnie wykonanych otworów o średnicy 1,5 mm zwiększa przepływ powietrza i zapewnia doskonały widok na komponenty Twojego systemu.
- Zoptymalizowana pod kątem chłodzenia: dzięki obsłudze radiatorów 280 i 360 mm oraz maksymalnie sześciu wentylatorów, obudowa AP201 poradzi sobie z ekstremalną emisją ciepła komponentów o najwyższej wydajności.
- Wiodąca w branży efektywność rozplanowania przestrzennego: pomimo tylko 33-litrowej pojemności, obudowa AP201 obsługuje jednostki zasilające ATX o długości do 180 mm, karty graficzne o długości do 338 mm, niestandardowe układy chłodzenia cieczą i różne dyski.
- Panele boczne montowane bez użycia narzędzi: prosty, ale bezpieczny mechanizm zatrzaskowy umożliwia łatwe zdejmowanie paneli bocznych obudowy, a ponadto eliminuje ryzyko ich przypadkowego odłączenia.
- Duża przestrzeń do zarządzania kablami: obudowa AP201 jest wyposażona w powiększoną tackę na płytę główną z praktycznie rozmieszczonymi wycięciami oraz otworem 32 mm do ukrycia kabli.
- Obsługa złącza USB Type-C na panelu przednim: panel przedni obudowy AP201 jest wyposażony w port USB 3.2 Gen 2 Type-C, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się szybkością transferów do 10 Gb/s.
| Waga | 6500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 440 x 275 x 520 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Asus |
|---|---|
| Liczba miejsc montażowych | 4 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 4 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 4 |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 1 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 338 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 170 |
| Opcjonalne wentylatory | 1 x 120 mm (tył) |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 120 mm (tył) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 360 mm (góra) |
| Panel boczny | Siatka metalowa |
| Maksymalna długość zasilacza | 180 |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 4 |
| Wymiary | 205 x 350 x 460 mm |
| Waga | 5.8 |
| Typ obudowy | Mini Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Format | Micro ATX |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |