Obudowa P10 NAMU mATX Mini Tower White
- Liczba miejsc montażowych: 4
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.: 2
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.: 0
- Pełna specyfikacja
Obudowa P10 NAMU, z elementami drewnianymi, dodaje ciepła i wyrafinowania do Twojego biurka, płynnie łącząc funkcjonalność z wystrojem wnętrza.
Szkło hartowane klasy premium
Wykonane z 4 mm grubości szkło hartowane klasy premium, oferuje wyjątkową trwałość i bezpieczeństwo
Szkło hartowane bez użycia narzędzi
Panel boczny można łatwo i całkowicie zdjąć, aby uzyskać wygodny dostęp do podzespołów komputera
Łatwe zarządzanie panelem dzięki strukturze mocowania rowków na spodzie szkła hartowanego
Nieograniczony potencjał chłodzenia
Górny i przedni panel z drewnianym paskiem i siatką poprawiają wentylację i zapewniają dodatkowy przepływ powietrza w systemie.
Górny/dolny magnetyczny filtr przeciwpyłowy
Chroni Twoje podzespoły i zapewnia niezakłócony przepływ powietrza dzięki filtracji przeciwpyłowej.
Intuicyjny układ zarządzania kablami
Wygodny układ i przestrzeń zarządzania kablami sprawiają, że uporządkowanie bałaganu w kablach jest łatwiejsze niż kiedykolwiek, aby uzyskać schludny wygląd.
W zestawie wspornik GPU z regulacją wysokości
Przesuwaj w górę i w dół, aby precyzyjnie ustawić GPU
| Waga | 7400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 495 x 305 x 510 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Zalman |
|---|---|
| Liczba miejsc montażowych | 4 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 11 |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon/słuchawki (combo) |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 2 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 340 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 173 |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (tył) |
| Opcjonalne wentylatory | 1 x 120 mm (tył) |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 120 mm (tył) |
| Maksymalna długość zasilacza | 140 |
| Wymiary | 423 x 216 x 422 mm |
| Waga | 6.1 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Typ obudowy | Mini Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Format | Micro ATX |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |