obudowy
Obudowa North XL Chalk White
- Liczba miejsc montażowych: 4
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.: 2
- Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
533,33 zł / szt
656,00 zł brutto
| Waga | 11720 kg |
|---|---|
| Wymiary | 605 x 605 x 355 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Fractal Design |
|---|---|
| Liczba miejsc montażowych | 4 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 9 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 3 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 413 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 155 |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 360 mm (góra) |
| Panel boczny | Siatka metalowa |
| Zainstalowane wentylatory | 3 x 140 mm (przód) |
| Opcjonalne wentylatory | 2 x 120/140 mm (bok) |
| Wymiary | 509 x 240 x 503 mm |
| Waga | 9.7 |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Format | Micro ATX |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |