obudowy
Obudowa MasterBox 600 czarna
- Liczba miejsc montażowych: 4
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.: 2
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.: 0
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 10 w magazynie
323,43 zł / szt
397,82 zł brutto
| Waga | 9400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 320 x 550 x 575 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cooler Master |
|---|---|
| Liczba miejsc montażowych | 4 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 7 |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon/słuchawki (combo) |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 4 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 360 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 170 |
| Podświetlenie obudowy | ARGB |
| Opcjonalne wentylatory | 1 x 120 mm (tył) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 420 mm (przód) |
| Zainstalowane wentylatory | 3 x 140 mm ARGB (przód) |
| Maksymalna długość zasilacza | 170 |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 7 |
| Wymiary | 481 x 230 x 474 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Format | ATX |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |