obudowy
Obudowa MARS MC-VIEW2 BLACK mATX
- Złącza na przednim panelu: 1 x USB 3.0
- Liczba miejsc montażowych: 3
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.: 2
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
123,67 zł / szt
152,11 zł brutto
MC-VIEW2
Gaming Box
MC-View2 Mini Tower łączy awangardowy design z zaawansowaną funkcjonalnością w kompaktowym formacie. Ciągłe panele z hartowanego szkła z przodu i z boku zapewniają panoramiczny widok wnętrza, efektownie eksponując każdy komponent. Obudowa została wyposażona w fabrycznie zamontowany tylny wentylator 120 mm, który zapewnia wydajne chłodzenie od pierwszego uruchomienia. Dodatkowo system zarządzania okablowaniem, kompatybilność z chłodzeniem cieczą do 240 mm oraz wsparcie dla nawet 7 wentylatorów 120 mm gwarantują zoptymalizowany przepływ powietrza, utrzymując zestaw w porządku i zapewniając jego wysoką wydajność.
| Waga | 4500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 330 x 400 x 400 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TACENS |
|---|---|
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.0 |
| Liczba miejsc montażowych | 3 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 7 |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 1 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 330 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 158 |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 120 mm (tył) |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 5 |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (dół) |
| Podświetlenie obudowy | FRGB |
| Opcjonalne wentylatory | 2 x 120 mm lub 2 x 140 mm (dół) |
| Wymiary | 345 x 277 x 355 mm |
| Waga | 3.75 |
| Typ obudowy | Mini Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 1 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Format | Micro ATX |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |