obudowy
Obudowa MARS MC-SE2 BLACK microATX
- Liczba miejsc montażowych: 4
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.: 2
- Maksymalna ilość wentylatorów: 5
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
96,34 zł / szt
118,50 zł brutto
PMC-SE2
Gaming Mini Tower
Odkryj idealną równowagę między designem a funkcjonalnością dzięki obudowie MicroArtx MC-SE2. Wyposażona w ciągłe, bezramkowe panele z hartowanego szkła z przodu i z boku, ta obudowa komputerowa zamienia Twoje stanowisko w stylową ekspozycję sprzętu. Tylny wentylator 120 mm FRGB, konstrukcja dwukomorowa z obsługą zestawów chłodzenia cieczą oraz zoptymalizowany system wentylacji Airflow Mesh zapewniają wyjątkową wydajność termiczną podczas sesji gamingowych.
| Waga | 3500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 235 x 360 x 420 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TACENS |
|---|---|
| Liczba miejsc montażowych | 4 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 5 |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 2.0 |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 5 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 290 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 160 |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (góra) |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 5 |
| Opcjonalne wentylatory | 2 x 120 mm (dół) |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 120 mm FRGB (tył) |
| Podświetlenie obudowy | FRGB |
| Wymiary | 388 x 197 x 304 mm |
| Waga | 2.8 |
| Typ obudowy | Mini Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 1 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Format | Mini ITX |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |