obudowy
Obudowa MARS MC-3TLITE BLACK mATX
- Liczba miejsc montażowych: 3
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.: 2
- Maksymalna ilość wentylatorów: 7
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
144,40 zł / szt
177,61 zł brutto
MC-3TLITE
OBUDOWA GAMINGOWA
Kompaktowa, panoramiczna konstrukcja Micro-ATX z potrójnym, ciągłym panelem z hartowanego szkła, podwójną komorą oraz dużą pojemnością wewnętrzną pozwala wyeksponować podzespoły przy zachowaniu znakomitej wydajności termicznej. Wyposażona w tylny wentylator FRGB w zestawie, obsługę do 7 wentylatorów oraz chłodzeń cieczą do 240 mm, jest gotowa na każde wyzwanie, zajmując przy tym minimalną ilość miejsca.
| Waga | 4500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 260 x 400 x 400 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TACENS |
|---|---|
| Liczba miejsc montażowych | 3 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 7 |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon/słuchawki (combo) |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 1 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 275 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 158 |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (tył) |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 5 |
| Opcjonalne wentylatory | 2 x 120 mm (dół) |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 120 mm FRGB (tył) |
| Podświetlenie obudowy | FRGB |
| Wymiary | 337 x 276 x 342 mm |
| Waga | 3.5 |
| Typ obudowy | Micro Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 1 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Format | Mini ITX |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |