obudowy
Obudowa MAG FORGE M100R WHITE USB 3.2
- Złącza na przednim panelu: 1 x USB 3.0
- Liczba miejsc montażowych: 4
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.: 3
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
272,79 zł / szt
335,53 zł brutto
MAG FORGE M100R WHITE COŚ WIĘCEJ NIŻ TYLKO MOC
- Możliwość instalacji do 6 wentylatorów systemowych, które zapewnia prawidłową wentylację i stabilną wydajność całego systemu chłodzenia
- Zainstalowane fabrycznie wentylatory ARGB z efektownym oświetleniem i żywymi efektami animacji światła
- Boczny panel z hartowanego szkła, który pozwala wyeksponować efekty świetlne RGB
- Mocowany magnetycznie na górnych otworach wentylacyjnych filtr, który można łatwo zdjąć do czyszczenia
- Użyj kabla do podłączenia wentylatora, aby mieć możliwości dodania większej liczby wentylatorów do systemu
- Przejrzyj spokojnie profile podświetlenia i wybierz swój ulubiony
- Zainstalowane fabrycznie wentylatory ARGB z efektownym oświetleniem i żywymi efektami animacji światła
- Korzystając z przycisku LED Switch można intuicyjnie kontrolować podświetlenie i przełączać się pomiędzy 9. efektami świetlnymi
CERTYFIKOWANA SIATKA, KTÓRA SPRAWIA, ŻE TO DZIAŁA
Przedni panel w postaci drobnej siateczki pozwala na swobodny przepływ powietrza do wnętrza obudowy, zapewniając tym samym najlepsze warunki chłodzenia systemu. Obudowa typu micro-ATX charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami, niemniej oferuje użytkownikom wyjątkowo duże możliwości i niezłą funkcjonalność.
KOMPATYBILNOŚĆ SPRZĘTOWA
Gamingowe obudowy MSI oferują szerokie możliwości instalacji najróżniejszych podzespołów komputerowych.
ŁATWA INSTALACJA
Gamingowa obudowa ma wiele udogodnień, które ułatwiają proces instalacji.
Specyfikacja techniczna
| Producent | MSI |
|---|---|
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.0 |
| Liczba miejsc montażowych | 4 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 3 |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 6 |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 4 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 300 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 160 |
| Podświetlenie obudowy | ARGB |
| Zainstalowane wentylatory | 3 x 120 mm ARGB (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (góra) |
| Maksymalna długość zasilacza | 300 |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 4 |
| Wymiary | 388 x 200 x 423 mm |
| Waga | 4.14 |
| Typ obudowy | Micro Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Format | Micro ATX |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 5100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 490 x 260 x 440 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |