obudowy
Obudowa Glider Acrylic Mid Tower
- Liczba miejsc montażowych: 5
- Panel boczny: Tak
- Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
124,67 zł / szt
153,34 zł brutto
Obudowa Glider Acrylic Mid Tower
- Futurystycznie zaprojektowany panel przedni dodaje wyjątkowego i stylowego charakteru Twojemu sprzętowi
- Konstrukcja przedniego panelu z siateczki zapewnia doskonały przepływ powietrza i cyrkulację
- W pełni akrylowy panel boczny, aby zaprezentować wnętrze Twojego zestawu
- Obsługuje chłodzenie cieczą z przodu i z tyłu obudowy
- Obsługuje chłodzenie procesora do 157 mm
- Obsługuje wysokiej klasy karty graficzne do 325 mm (bez przedniego radiatora)
| Waga | 3800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 480 x 250 x 455 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | AeroCool |
|---|---|
| Liczba miejsc montażowych | 5 |
| Panel boczny | Tak |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 4 |
| Wymiary | 203 x 440 x 411 mm |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 1 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Air Duct | Nie |
| Format | Mini ITX |
| Wentylator | 12 cm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |