Obudowa Genesis IRID 503 ARGB LITE MATX MINI
- Złącza na przednim panelu: 1 x USB 3.0
- Liczba miejsc montażowych: 5
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.: 0
- Pełna specyfikacja
Poznaj Irid 503 ARGB LITE! Oto niewielkich rozmiarów obudowa komputerowa typu Micro Tower o dużej funkcjonalności. Zaprojektowana została w oparciu o solidne materiały, które pozwolą na efektywną pracę przez długie lata.
Praktyczne rozwiązania
Irid 503 ARGB LITE wyposażono w perforowany front, a panel boczny wykonano z przejrzystego szkła hartowanego. Rozwiązanie to umożliwi doglądanie pracujących komponentów na bieżąco. Wariant LITE posiada też jeden wentylator OXAL ARGB 120, stanowiący wsparcie dla odpowiedniej cyrkulacji powietrza we wnętrzu obudowy.
Szeroka gama możliwości
Genesis Irid 503 ARGB LITE umożliwia zamontowanie dysków w konfiguracjach 3 × 2,5" i 1 × 3,5" bądź 2 x 2,5" i 2 x 3,5". Gwarantuje też kompatybilność z płytami głównymi w standardzie Mini-ITX oraz Micro-ATX, oferując tym samym szerokie możliwości doboru podzespołów.
Funkcjonalny panel z USB 3.0
Dla zapewnienia maksymalnej wygody i intuicyjnej obsługi, front obudowy został wzbogacony o jedno złącze USB 3.0, dwa złącza USB 2.0 i dwa HD Audio Jack. Dzięki temu dostęp do slotów na najważniejsze peryferia jest zawsze pod ręką.
Pełne filtrowanie
Toczysz nierówną walkę z kurzem? Genesis Irid 503 ARGB LITE to obudowa, w której oczka przedniej siatki są mniejsze
Chłodzenie cieczą
Obudowa pozwala na zamontowanie chłodzenia cieczą o wielkości aż do 280 mm. Ochroń swój komputer przed wysokimi temperaturami - nawet podczas wykonywania zadań, które mogą wymagać od Twojego sprzętu wytężonej pracy, takich jak uruchomienie najnowszych gier czy obsługa programów graficznych i wideo.
Montaż dysków Slot In
Irid 503 ARGB LITE obsługuje technologię "slot in", która znacznie ułatwia montaż dysków. Dzięki niej możesz sprawnie zamontować i zdemontować SSD oraz klatki HDD - bez konieczności korzystania z narzędzi. To naprawdę proste.
Postaw na estetykę
Korzystaj z tego, co niezbędne - z odkręcanymi zaślepkami kart rozszerzeń, które w razie potrzeby z łatwością zamontujesz na powrót. W Irid 503 ARGB LITE wszystko będzie wyglądać schludnie i zachwycająco.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Natec |
|---|---|
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.0 |
| Liczba miejsc montażowych | 5 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 3 |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 6 |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 1 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 375 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 163 |
| Podświetlenie obudowy | ARGB |
| Opcjonalne wentylatory | 1 x 120 mm (tył) |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 120 mm (tył) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 240 mm (góra) |
| Maksymalna długość zasilacza | 190 |
| Wymiary |
|
| Waga | 6.2 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Typ obudowy | Micro Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Format | Mini ITX |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 9000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 480 x 270 x 480 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |