obudowy
Obudowa Focus 2 Biała TG Clear Tint
- Liczba miejsc montażowych: 7
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.: 2
- Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
224,30 zł / szt
275,89 zł brutto
Focus 2 oferuje precyzyjną, prostą konstrukcję, która została starannie zaprojektowana, aby wykorzystać potencjał przepływu powietrza. Innowacyjne podejście do układu wewnętrznego zapewnia przepływ przez obudowę, dzięki czemu jest przyjemniejsza w budowie i rozbudowie, jednocześnie optymalizując bezpośrednie chłodzenie komponentów.
Focus 2 można również dostosować i rozbudowywać dzięki dostępnym akcesoriom, w tym rozszerzeniom pamięci masowej i zestawowi aktualizacyjnemu USB-C.
| Waga | 8000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 540 x 300 x 540 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Fractal Design |
|---|---|
| Liczba miejsc montażowych | 7 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Wymiary | 472 x 215 x 451 mm |
| Waga | 6.4 |
| Pozostałe parametry | Zawartość opakowania:
|
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Format | Micro ATX |
| Wentylator | 12 cm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |