Obudowa FDE Meshify 2 XL TG Dark Tint
- Liczba miejsc montażowych: 8
- Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.: 8
- Pełna specyfikacja
Obudowa Fractal Design Meshify 2XL Ciemne szkło hartowane
Większy, odważniejszy i lepszy? Mając więcej wszystkiego, Meshify 2 XL jest gotowy do podjęcia najbardziej ambitnych kompilacji.
Kultowa konstrukcja z siateczki zapewnia filtrowany przepływ powietrza i śmiałą, inspirowaną estetykę
Przestronne i wszechstronnie adaptowalne wnętrze o podwójnym układzie
Z łatwością mieści duże płyty główne, w tym E-ATX i SSI-EEB
Open Layout obsługuje radiatory do 480/420 mm (przód), 480/420 mm (góra) i 280/240 mm (podstawa)
Zdejmowany filtr przedni
Filtr nylonowy można łatwo wyjąć z zawiasowego panelu siatkowego, aby zwiększyć przepływ powietrza
Ramka bez pasków zapewnia łatwiejszy dostęp do mocowania przedniego wentylatora
Trzy fabrycznie zainstalowane wentylatory Dynamic X2 GP-14 i miejsce na więcej (maks. 9 x 140 mm / 11 x 120 mm)
Doskonała pamięć masowa
Opcjonalne akcesoria umożliwiają rozbudowę do 18 dysków twardych i 5 dysków SSD w układzie pamięci masowej
Dołączone Multibrackets pozwalają na konwersję dowolnych nieużywanych pozycji wentylatora na mocowania HDD, SSD lub pompy
Beznarzędziowe, zatrzaskowe panele zapewniają szybki dostęp, zapobiegając przypadkowym upuszczeniom
Specyfikacja techniczna
| Producent | Fractal Design |
|---|---|
| Liczba miejsc montażowych | 8 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 8 |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Wymiary | 600 x 240 x 566 mm |
| Waga | 14.1 |
| Typ obudowy | Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 6 |
| Format | ATX |
| Wentylator | 14 cm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Przezroczysty |
| Waga | 16120 kg |
|---|---|
| Wymiary | 330 x 650 x 690 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |