obudowy
Obudowa FDE Epoch Black Solid
- Złącza na przednim panelu: 2 x USB 3.0
- Liczba miejsc montażowych: 5
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.: 2
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
315,10 zł / szt
387,57 zł brutto
Seria Epoch łączy czysty i współczesny design z nowoczesną inżynierią przepływu powietrza. Posiada przedni panel z siatki i zawiera trzy wydajne wentylatory Momentum 12, które pomagają utrzymać płynną pracę najwyższej klasy podzespołów do gier. Oferuje również miejsce na kartę graficzną o długości do 372 mm i jest kompatybilna z grzejnikami o długości do 360 mm, co zapewnia dalszą optymalizację wydajności cieplnej.
- Zaprojektowana dla wydajności przepływu powietrza z siatkowym panelem przednim i trzema wydajnymi wentylatorami Momentum 12 w zestawie
- Czysty i nowoczesny design z czystymi liniami, uporządkowanym wnętrzem i szczegółami, takimi jak aluminiowa plakietka
- Zgodna z kartami graficznymi o długości do 372 mm z wentylatorami montowanymi z przodu lub 345 mm z przednim radiatorem
- Zgodna z chłodnicą z miejscem na przedni radiator o długości do 360 mm lub górny radiator o długości 240 mm
- Łatwy dostęp dzięki przesuwanemu, zdejmowanemu panelowi górnemu z tekstylną zakładką
- Przednie wejście/wyjście z portem USB typu C 20 Gb/s i dwoma portami USB typu A
- Zawiera opcje przechowywania z dwoma dedykowanymi mocowaniami dysków 2,5 i dwoma kombinowanymi mocowaniami dysków 3,5/2,5
- Zaprojektowana dla systemów z płytami głównymi ATX, mATX lub ITX
| Waga | 9320 kg |
|---|---|
| Wymiary | 570 x 330 x 560 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Fractal Design |
|---|---|
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Liczba miejsc montażowych | 5 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 6 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 3 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 372 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 170 |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (tył) |
| Opcjonalne wentylatory | 1 x 120 mm (tył) |
| Zainstalowane wentylatory | 3 x 120 mm (przód) |
| Maksymalna długość zasilacza | 255 |
| Kompatybilny standard zasilacza | ATX |
| Panel boczny | Metal |
| Wymiary | 447 x 215 x 469 mm |
| Waga | 7.69 |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Format | Micro ATX |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |