Obudowa Exo Biała
- Ilość złącz zas. 4-pin 12V : 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin : 0
- Ilość złącz zas. Floppy: 0
- Pełna specyfikacja
Sceptycy mówią, że nie można mieć wszystkiego, ale lubimy wychodzić takim naprzeciw. Oto biała obudowa, która jest przejrzysta, ustawna, stabilna i pojemna. A to dopiero początek listy jej zalet!
Już na samym wejściu dostajesz pakiet rozwiązań, które ułatwią Ci stworzenie dokładnie takiej konfiguracji, jaka pasuje Ci do charakteru, stacji gamingowej, czy po prostu praktycznych preferencji. Możesz skupić się na układaniu, przekładaniu, personalizowaniu i użytkowaniu, bez zmartwień o zewnętrzną warstwę swojej stacji zadbaliśmy o nią poprzez Krux Exo White.
Dla grubych ryb
Cały Twój piękny setup widoczny jak na dłoni, a dalej wyborowo bezpieczny. Front i bok obudowy zostały wykonane z hartowanego szkła, wpisując się w trend obudów typu akwarium. Pomyśl, ile ciekawych konfiguracji możesz wyeksponować w ten sposób! Nie mówiąc już o podświetleniu, które świetnie współgra z białą barwą obudowy.
Pełen wypas na start
Krux Exo White jest fabrycznie wyposażony w zestaw komponentów, które dadzą
Ci tonę frajdy z personalizacji. Po pierwsze, znajdziesz w nim cztery preinstalowane wentylatory 120 mm z ARGB. Po drugie, całość od razu wyposażona jest w splitter do sterowania podświetleniem poszczególnych elementów osobno. A na zamknięcie tego dobrego zestawu przycisk pozwalający zmienić preset podświetlenia bez potrzeby ingerencji przez aplikację. Czego więcej trzeba, żeby było ładnie?
Zmieść co chcesz
Pojemność tej obudowy Cię zaskoczy. Sama skrzynia ma 235 mm szerokości. Dzięki ergonomicznemu rozłożeniu prowadnic zamontujesz w niej kartę graficzną nawet do 405 mm długości oraz jednostkę chłodzenia wysoką do 181 mm. Jakby tego było mało, góra obudowy zmieści chłodnicę o szerokości 360 mm, a jeżeli masz żyłkę planisty, to na zagospodarowanie czeka aż dziesięć slotów na wentylatory 120 mm.
Łącza poza widokiem
Obudowa Krux Exo White posiada jeszcze jedną cechę, która wyróżnia ją na tle pokrewnych produktów. Jej konstrukcja pozwala na montaż płyt głównych typu hidden-connector. W takich płytach wszystkie wtyki - między innymi do kabli zasilających i wentylatorów - są przerzucone na tył. To zaproszenie do stworzenia czystej i estetycznej konfiguracji, na której będziesz z satysfakcją
| Waga | 8100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 300 x 505 x 510 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Krux |
|---|---|
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 0 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 0 |
| Liczba miejsc montażowych | 4 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 0 |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB Typ C |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 4 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 405 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 181 |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (przód) |
| Zainstalowane wentylatory | 3 x 120 mm RGB (przód) |
| Podświetlenie obudowy | RGB |
| Maksymalna długość zasilacza | 205 |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 0 |
| Kompatybilny standard zasilacza | ATX |
| Waga | 6.8 |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 0 |
| Ilość złącz zas. SATA | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 0 |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Format | Mini-ATX |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |