obudowy
Obudowa DARK BASE PRO 901 BGW51 White
- Liczba miejsc montażowych: 24
- Maksymalna ilość wentylatorów: 11
- Panel boczny: Szkło hartowane
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
957,83 zł / szt
1 178,13 zł brutto
DARK BASE PRO 901 White
Wyjątkowa wszechstronność, wydajność i cicha praca
Dark Base Pro 901 White to elastyczna i jednocześnie przyjazna dla użytkownika obudowa z innowacyjnymi rozwiązaniami i najnowocześniejszymi funkcjami.
- Wymienna pokrywa górna i panel przedni zapewniają maksymalny przepływ powietrza lub praktycznie niesłyszalną pracę
- Wsporniki wentylatora i chłodnicy ze zintegrowanym hubem z przodu i na górze obudowy sprawiają, że instalacja jest dziecinnie prosta
- 3 wentylatory Silent Wings 4 140mm PWM White gwarantują praktycznie niesłyszalną pracę i wysoką wydajność
- Dotykowy panel I/O dla najnowocześniejszej obsługi
- Duża przestrzeń dla płyt głównych E-ATX i radiatorów do 420mm
- Dobrze przemyślany system umożliwiający przyjazną dla użytkownika obsługę
- Wszechstronna tacka płyty głównej dla układu odwróconego
- Subtelne podświetlenie ARGB z przodu i na osłonie zasilacza
Specyfikacja techniczna
| Producent | Be quiet! |
|---|---|
| Liczba miejsc montażowych | 24 |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 11 |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 1 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.1 Typ C |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 3 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 190 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 16 |
| Podświetlenie obudowy | ARGB |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 360 mm (góra) |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (przód) |
| Zainstalowane wentylatory | 2 x 140 mm (przód) |
| Wymiary | 604 x 275 x 569 mm |
| Waga | 18 |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 7 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Format | ATX |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 20000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 340 x 640 x 690 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |