obudowy
Obudowa - CTE E660 MX TG - Black
- Złącza na przednim panelu: 2 x USB 3.0
- Liczba miejsc montażowych: 8
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.: 0
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
633,19 zł / szt
778,82 zł brutto
Obudowa CTE E600 MX Mid Tower
CTE E600 MX to nowy dodatek do serii CTE. Jest to dwukomorowa obudowa typu mid-tower, która dziedziczy innowacyjną konstrukcję Thermaltake CTE Form Factor i koncentruje się na zapewnianiu wysokiego poziomu wydajności cieplnej krytycznych komponentów. CTE E600 MX posiada opcję trójstronnej instalacji karty graficznej oraz wymienną konstrukcję z dwoma panelami przednimi, co zapewnia użytkownikom maksymalną elastyczność w dostosowywaniu konfiguracji.
| Waga | 16000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 355 x 625 x 610 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Thermaltake |
|---|---|
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Liczba miejsc montażowych | 8 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 14 |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 5 |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 0 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 443 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 166 |
| Opcjonalne wentylatory | 2 x 120/140 mm (góra) |
| Maksymalna długość zasilacza | 220 |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 420 mm (dół) |
| Kompatybilny standard zasilacza | ATX |
| Wymiary | 558.5 x 270 x 513 mm |
| Waga | 15.85 |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Format | E-ATX |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |