obudowy
obudowa - Core P8 Black Tempered Glass
- Ilość złącz zas. 4-pin 12V : 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin : 0
- Ilość złącz zas. Floppy: 0
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
618,35 zł / szt
760,57 zł brutto
| Waga | 25000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 330 x 700 x 740 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Thermaltake |
|---|---|
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 0 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 0 |
| Liczba miejsc montażowych | 10 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 7 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x Czytnik kart pamięci |
| Wymiary | 660 * 260 * 626 mm |
| Waga | 22.6 |
| Pozostałe parametry | Montaż wentylatorów (opcje) Front: 4 x 120mm or 3 x 120mm or 2 x 120mm or 1 x 120mm 3 x 140mm or 2 x 140mm or 1 x 140mm Top: 4 x 120mm or 3 x 120mm or 2 x 120mm or 1 x 120mm 3 x 140mm or 2 x 140mm or 1 x 140mm< |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 0 |
| Ilość złącz zas. SATA | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 0 |
| Typ obudowy | Big Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Air Duct | Nie |
| Format | E-ATX |
| Wentylator | Brak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |