obudowy
Obudowa - Ceres 330 TG ARGB - Snow
- Liczba miejsc montażowych: 6
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.: 0
- Maksymalna ilość wentylatorów: 7
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
352,22 zł / szt
433,23 zł brutto
Obudowa - Ceres 330 TG ARGB - Snow
Specyfikacja techniczna
| Producent | Thermaltake |
|---|---|
| Liczba miejsc montażowych | 6 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 7 |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 5 |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 3 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 370 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 185 |
| Podświetlenie obudowy | ARGB |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 240 mm (przód) |
| Maksymalna długość zasilacza | 220 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C |
| Kompatybilny standard zasilacza | ATX |
| Zainstalowane wentylatory | 2 x 140 mm ARGB (przód) |
| Wymiary | 475 * 245 * 463 mm |
| Waga | 7.8 |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 1 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Format | ATX |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 8900 kg |
|---|---|
| Wymiary | 320 x 525 x 545 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |