Obudowa Armis AR1
- Liczba miejsc montażowych: 6
- Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.: 0
- Pełna specyfikacja
SilentiumPC Armis AR1
SilentiumPC Armis AR1 to w pełni funkcjonalna obudowa w formacie ATX o możliwie najmniejszych wymiarach zewnętrznych. Charakterystyczny, szczotkowany przedni panel z dużymi bocznymi wlotami powietrza nawiązuje do wzornictwa flagowego Armisa AR7.
Konstrukcja obudowy SilentiumPC Armis AR1 została zoptymalizowana pod kątem przepływu powietrza. Standardowo zainstalowany z tyłu wentylator poprawia chłodzenie zainstalowanych w środku komponentów. Użytkownik ma możliwość zamontować drugi, 120-milimetrowy, wentylator z przodu, który dodatkowo usprawni wentylację w środku obudowy. O czystość dbają dwa filtry przeciwkurzowe zamontowane z przodu, w bocznych sekcjach panelu frontowego.
SilentiumPC Armis AR1 wyposażony jest standardowo w dwa porty USB 3.0, czytnik kart pamięci SD i microSD, a także złącza audio dostępne bezpośrednio z przodu obudowy dla wygody użytkowania. Obudowa została także przystosowana do biur większych firm, które szczególnie dbają o bezpieczeństwo swojego sprzętu komputerowego oraz danych na nich zawartych. W tym celu, Armisa AR1 można zabezpieczyć linką kompatybilną z Kensington Lock.
Wnętrze obudowy Armis AR1 pomieści karty graficzne długie na 320 mm, a na procesorze można zainstalować zestaw chłodzenia o wysokości do 159 mm (np. Fera 3 HE1224 lub Fortis 3 HE1425). Armis AR1 oferuje także możliwość montażu trzech nośników 2,5 (np. SSD), dwóch 3,5 (np. standardowe dyski twarde), jak również jednego zewnętrznego napędu 5,25.
Główne cechy obudowy SilentiumPC Armis AR1:
- Możliwość zamontowania dużych płyt głównych w formacie ATX
- Niewielkie wymiary, typowe dla obudów microATX
- Kompatybilność z długimi kartami graficznymi (do 320 mm) oraz wysokimi zestawami chłodzenia CPU (do 159 mm)
- Czytnik kart SD/microSD z przodu obudowy
- Dwa złącza USB 3.1 Gen 1 (3.0) z przodu obudowy
- Możliwość montażu jednej chłodnicy 120 mm na froncie
- Kompatybilność z linkami zgodnymi z Kensington Lock
| Waga | 3500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 450 x 220 x 420 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | SilentiumPC |
|---|---|
| Liczba miejsc montażowych | 6 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Wymiary | 415 × 193 × 371 mm |
| Waga | 2.7 |
| Pozostałe parametry |
|
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 1 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Air Duct | Nie |
| Format | Micro ATX |
| Wentylator | 12 cm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |