Obręcz PRO Motylek
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE:
Ryzyko zadławienia płynem możliwym do połknięcia.
Do używania pod nadzorem osoby dorosłej.
Nie nadaje się do spożycia.
W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów.
Unikać kontaktu z oczami.
W PRZYP - Nr katalogowy:
TU3613
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Obręcz Pro Motylek do baniek mydlanych
Jeszcze więcej baniek naraz? To możliwe, nasz motylek puszcza bańki o niezwykłych właściwościach. Jedne łączą się, a inne rozdzielają; pozostałe są małe, a jeszcze inne duże. Podwójna zabawa, dzięki dwóm niepozornym pętelkom.
Dzięki obręczy stworzysz bańki duże, średnie oraz całkiem małe.
Mix kolorów. Produkt wysyłany losowo, brak możliwości wyboru konkretnego modelu. Cena dotyczy 1szt.
| Waga | 59 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 200 x 470 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TUBAN |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE: |
| Nr katalogowy | TU3613 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Ogrodowe |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Obręcze |
| Wymiary | Wysokość: 40 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 9,5 x 48 x 1 cm |
| Video | |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Mix |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |