punkty dostępowe
NWA1123ACPRO-EU0101F Pro Triple pack PoE
- Standardy: 802.11g
- Bezpieczeństwo:
Status: Brak na stanie
976,81 zł / szt
1 201,48 zł brutto
Triple pack NWA1123-AC Pro (excludes passive PoE injector)
| Waga | 2235 kg |
|---|---|
| Wymiary | 265 x 230 x 285 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Zyxel |
|---|---|
| Standardy | 802.11g |
| Bezpieczeństwo | - 16 SSID
- RADIUS
- WPA Enterprise
- WPA-PSK
- WPA2 Enterprise
|
| Zysk anteny | 5 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Pasmo | 5 GHz |
| Porty we/wy | 1 x Port konsoli (RJ-45) |
| Wymiary | 20.39 cm x 19.17 cm x 3.47 cm |
| Waga | 445 |
| Funkcje specjalne | IPv6, VLAN, TPC/DFS |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |