breloczki
Notesik brelok display mix 12 sztuk
- Nr katalogowy:
STN8547
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
86,30 zł / szt
106,15 zł brutto
Brelok Notesik display mix 12 sztuk
Futrzany, wesoły notesik w formie breloczka to idealne miejsce na ważne zapiski. Niewielki rozmiar 10 x 8 cm gwarantuje, że zmieści się w każdej torebce, można go również przypiąć do plecaka. Notes zapinany jest na zatrzask.
Cena za display zawierający 12 sztuk.
| Waga | 710 kg |
|---|---|
| Wymiary | 180 x 160 x 100 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Stnux |
|---|---|
| Nr katalogowy | STN8547 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Pozostałe parametry | Wymiary display: 10 x 16 x 17 cm |
| Wysokość | 10 |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Szerokość | 8 |
| Głębokość | 3 |
| Materiał | Papier / Makulatura |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |