Notebook 450 G9 i5-1235U 512/16/W11P 3YN 8A5L6EA
- Model:
ProBook 450 15.6 inch G9
- Podświetlana klawiatura: Tak
- Pozostałe porty we/wy: 1 x RJ-45
- Pełna specyfikacja
HP ProBook 450 15.6 inch G9 Notebook PC Wolf Pro Security Edition (8A5L6EA)
Niezbędne funkcje w nowoczesnym designie
Laptop HP ProBook 450 zapewnia rozwijającym się firmom wydajność na poziomie komercyjnym, technologię HP Wolf Security for Business i trwałość w kompaktowej obudowie. Ten komputer jest zasilany przez procesor Intel i chroniony przez zawsze włączone zabezpieczenia, którym możesz zaufać.
Zaprojektowane z myślą o hybrydowym stylu pracy
Wyrafinowana, kompaktowa konstrukcja zapewniająca łatwą mobilność dzięki narzędziom do współpracy zwiększającym produktywność zespołu.
Chronione przez HP Wolf Security
Komputery HP Wolf Pro Security Edition łączą rozwiązania HP Sure Click Pro z HP Sure Sense Pro, zapewniając szerszą ochronę niż wersje standardowe dzięki rocznej lub 3-letniej licencji użytkownika z pomocą techniczną HP. Tworzy to potężne, pojedyncze rozwiązanie, które nie wymaga środowiska komputerowego zarządzanego przez dział IT.
Codzienna wydajność biznesowa
Zwiększ wydajność dzięki najnowszemu procesorowi i grafice Intel, długiej żywotności baterii i dyskom półprzewodnikowym.
Windows 11
Pracuj w dowolnym miejscu bez uszczerbku dla wydajności i bezpieczeństwa dzięki systemowi Windows 11 opartemu na technologii współpracy i łączności HP.
Wysoka wydajność, wysoka przenośność
Uzyskaj wyjątkowe połączenie responsywnej wydajności, łączności i szybkości dzięki procesorowi Intel Core 12. generacji, który umożliwia szybkie i niezawodne uruchamianie, tworzenie i łączenie.
Bezpieczeństwo jest Twoim najwyższym priorytetem
HP Wolf Pro Security Edition zapewnia wstępnie skonfigurowaną ochronę komputera na poziomie korporacyjnym dla małych i średnich firm.
Szybka i wydajna bezprzewodowa sieć LAN
Przenośność komputera i niezawodność szybkiego połączenia decydują o tym, gdzie możesz pracować. Uzyskaj szybkie i niezawodne połączenie w gęstych środowiskach bezprzewodowych dzięki gigabitowej prędkości Wi-Fi 6.
Chroń swoją prywatność
Nigdy nie zastanawiaj się, czy ktoś Cię obserwuje, dzięki dodatkowemu spokojowi ducha, jaki zapewnia zintegrowana kamera HP Privacy Camera z fizyczną migawką chroniącą przed złośliwym inwigilacją.
HP Pewny Sens
Złośliwe oprogramowanie rozwija się szybko i tradycyjny program antywirusowy nie zawsze jest w stanie rozpoznać nowe ataki. Chroń swój komputer przed nigdy wcześniej nie widzianymi atakami dzięki rozwiązaniu HP Sure Sense, które wykorzystuje sztuczną inteligencję do głębokiego uczenia się, aby zapewnić wyjątkową ochronę przed zaawansowanym złośliwym oprogramowaniem.
Specyfikacja techniczna
| Producent | HP Inc. |
|---|---|
| Model | ProBook 450 15.6 inch G9 |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Generacja procesora | Dwunasta |
| Obsługa ECC | Nie |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C |
| Taktowanie (Boost) | 4.4 |
| Liczba wątków | 12 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Dokowanie | Tak |
| Liczba komór | 3-komorowa |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Model karty graficznej | Intel Iris Xe |
| Jasność | 250 |
| Waga | 1.74 |
| Taktowanie procesora | 3.3 |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-1235U |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 |
| Maks. wielkość pamięci | 16 |
| Pojemność baterii | 51 |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Pojemność SSD | 512 |
| Wysokość | 19.9 |
| Szerokość | 359.4 |
| Głębokość | 233.9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Cache L3 | 12 MB |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Napęd optyczny | Brak |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Kamera internetowa | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Producent chipsetu | Intel |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Typ dysku | SSD |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Typ | Laptop |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | 5.3 |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Kolor | srebrny |
| Data Act | Link |
| Waga | 2559 kg |
|---|---|
| Wymiary | 305 x 69 x 520 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |