niszczarki
Niszczarka XD1012 CD
- Rozmiar cięcia w mm: 4 x 35
- Cykl pracy: 0
- Maks. liczba jednorazowo niszczonych kartek (A4/80g): 10
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 4 w magazynie
295,36 zł / szt
363,29 zł brutto
Lekka i kompaktowa niszczarka osobista, przeznaczona do użytku domowego lub małego biura. Ergonomiczna budowa sprawia, że z łatwością można ją przenieść do innego pomieszczenia.
| Waga | 6500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 370 x 230 x 400 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Wallner |
|---|---|
| Rozmiar cięcia w mm | 4 x 35 |
| Cykl pracy | 0 |
| Maks. liczba jednorazowo niszczonych kartek (A4/80g) | 10 |
| Wymiary | 396 x 220 x 360 mm |
| Waga | 5.5 |
| Szerokość szczeliny wejściowej | 220 |
| Pojemność kosza | 21 |
| Oznaczenia | |
| Rodzaj cięcia | ścinki |
| Poziom bezpieczeństwa DIN 66399 | P - 4 |
| Możliwość niszczenia | karty kredytowe |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |