niszczarki
Niszczarka MR 2208 C2
- Maks. liczba jednorazowo niszczonych kartek (A4/80g): 8
- Rozmiar cięcia w mm: 2 x 10
- Wymiary:
517 x 250 x 380 mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
788,40 zł / szt
969,73 zł brutto
Kompaktowe niszczarki przeznaczone do użytku domowego lub małego biura.
| Waga | 11000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 460 x 320 x 590 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Wallner |
|---|---|
| Maks. liczba jednorazowo niszczonych kartek (A4/80g) | 8 |
| Rozmiar cięcia w mm | 2 x 10 |
| Wymiary | 517 x 250 x 380 mm |
| Waga | 9.1 |
| Szerokość szczeliny wejściowej | 230 |
| Pojemność kosza | 22 |
| Oznaczenia | |
| Rodzaj cięcia | ścinki |
| Poziom bezpieczeństwa DIN 66399 | P - 5 |
| Możliwość niszczenia | karty kredytowe |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |