niszczarki
Niszczarka MR 1007 C4
- Maks. liczba jednorazowo niszczonych kartek (A4/80g): 7
- Rozmiar cięcia w mm: 4 x 30
- Wymiary:
200 x 325 x 369 mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
425,05 zł / szt
522,81 zł brutto
Kompaktowe niszczarki przeznaczone do użytku domowego lub małego biura.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Wallner |
|---|---|
| Maks. liczba jednorazowo niszczonych kartek (A4/80g) | 7 |
| Rozmiar cięcia w mm | 4 x 30 |
| Wymiary | 200 x 325 x 369 mm |
| Waga | 5.9 |
| Szerokość szczeliny wejściowej | 230 |
| Pojemność kosza | 12 |
| Oznaczenia | |
| Rodzaj cięcia | ścinki |
| Poziom bezpieczeństwa DIN 66399 | O - 1 |
| Możliwość niszczenia | karty kredytowe |
| Waga | 7000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 260 x 390 x 440 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |