niszczarki
Niszczarka JP 510C
- Rozmiar cięcia w mm: 4 x 30
- Wymiary:
895 x 385 x 520 mm
- Waga: 70
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
4 663,90 zł / szt
5 736,60 zł brutto
Niszczarka Wallner JP 510C. Solidna metalowa obudowa, wyposażona w automatyczny system start/stop, funkcję cofania, zabezpieczenie przed przegrzaniem, wyświetlacz LCD. Niszczarka posiada optyczny wskaźnik napełnienia kosza, wygodne uchwyty ułatwiające przenoszenie niszczarki, pojemnik do przechowywania worków na ścinki, oleju lub dokumentów do zniszczenia oraz kółka ułatwiające przemieszczanie.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Wallner |
|---|---|
| Rozmiar cięcia w mm | 4 x 30 |
| Wymiary | 895 x 385 x 520 mm |
| Waga | 70 |
| Maks. liczba jednorazowo niszczonych kartek (A4/70g) | 32 |
| Szerokość szczeliny wejściowej | 310 |
| Pojemność kosza | 80 |
| Oznaczenia | |
| Rodzaj cięcia | ścinki |
| Poziom bezpieczeństwa DIN 66399 | P - 4 |
| Możliwość niszczenia | spinacze biurowe |
| Waga | 56500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 650 x 520 x 1030 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |