niszczarki
Niszczarka Hybrid
- Maks. liczba jednorazowo niszczonych kartek (A4/80g): 9
- Rozmiar cięcia w mm: 3.5 x 40
- Wymiary:
370 x 260 x 500 mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
1 286,80 zł / szt
1 582,76 zł brutto
Niszczarka przeznaczona do użytku domowego i biurowego. Technologia hybrydowa oszczędza zużycie i pobór energii podczas każdego cyklu pracy niszczarki.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kobra |
|---|---|
| Maks. liczba jednorazowo niszczonych kartek (A4/80g) | 9 |
| Rozmiar cięcia w mm | 3.5 x 40 |
| Wymiary | 370 x 260 x 500 mm |
| Szerokość szczeliny wejściowej | 230 |
| Pojemność kosza | 30 |
| Oznaczenia | |
| Rodzaj cięcia | ścinki |
| Poziom bezpieczeństwa DIN 66399 | F - 1 |
| Możliwość niszczenia | karty kredytowe |
| Waga | 9500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 460 x 340 x 500 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |