niszczarki
Niszczarka EF2515 C4
- Maks. liczba jednorazowo niszczonych kartek (A4/80g): 15
- Rozmiar cięcia w mm: 4 x 38
- Wymiary:
377 x 282 x 540 mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
823,40 zł / szt
1 012,78 zł brutto
Nowoczesna niszczarka przeznaczona do użytku domowego lub biura. Wykonana z najwyższej jakości materiałów zapewnia bezpieczeństwio i niezawodne uzytkowanie.
| Waga | 11500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 440 x 360 x 590 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Wallner |
|---|---|
| Maks. liczba jednorazowo niszczonych kartek (A4/80g) | 15 |
| Rozmiar cięcia w mm | 4 x 38 |
| Wymiary | 377 x 282 x 540 mm |
| Szerokość szczeliny wejściowej | 220 |
| Pojemność kosza | 25 |
| Oznaczenia | |
| Rodzaj cięcia | ścinki |
| Poziom bezpieczeństwa DIN 66399 | P - 4 |
| Możliwość niszczenia | płyty CD/DVD |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |