Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.3
- Pozostałe złącza we/wy:
- 3.5mm jack
- USB-C
- AV-IN
- Wymiary:
227 x 137 x 37 mm
- Waga: 450
- Pełna specyfikacja
FreeWAY CX 9.3
Wyświetlacz w rozmiarze 9" to cecha charakterystyczna modelu MODECOM FreeWAY CX 9.3. Duży wyświetlacz ułatwia korzystanie z nawigacji i jednocześnie pomaga śledzić wytyczoną trasę.
Duży ekran 9"
Wyświetlacz w rozmiarze 9 to cecha charakterystyczna modelu MODECOM FreeWAY CX 9.3. Duży wyświetlacz ułatwia korzystanie z nawigacji i jednocześnie pomaga śledzić wytyczoną trasę.
Pojemnościowy panel dotykowy. Pracuj podobnie jak na smartfonie.
Nawigacja wyposażona jest w pojemnościowy panel dotykowy. Oznacza to, że ekran działa na zasadzie dotyku palcem, a nie rysikiem. Zastosowanie panelu dotykowego znacząco ułatwia korzystanie z nawigacji - nie musisz szukać rysika aby wpisać pożądaną trasę. Pracujesz podobnie, jak na smartfonie.
Osłona przeciwsłoneczna
Nawigacja sprawdza się świetnie przede wszystkim w samochodach dostawczych, minivanach, truckach etc. Duży ekran pozwala dokładnie śledzić wytyczaną trasę nawet w słoneczny dzień. Osłona przeciwsłoneczna zapewnia dodatkową ochronę przed oślepiającym światłem słonecznym.
Precyzja lokalizacji. 64 kanałowy układ GPS MSTAR.
Urządzenie wyposażone jest w wysokiej klasy i czuły, 64 kanałowy układ GPS MSTAR. Dzięki temu modułowi GPS urządzenie dokładnie określa wytyczoną trasę i zapewnia optymalną precyzję lokalizacji pojazdu oraz punktu docelowego.
512 MB RAM
Nowoczesne oprogramowanie wymaga zaawansowanych i niezawodnych komponentów urządzenia. Nawigacja została wyposażona w 512 megabajtów pamięci RAM co oznacza szybszą i stabilniejszą pracę programów nawigacyjnych.
Mocny uchwyt
Nawigacja wykonana została z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu masz pewność, że będzie służyła przez długie lata. Nie inaczej jest z uchwytem do nawigacji (dostępnym w zestawie), który w bezpieczny sposób utrzymuje ekran, chroniąc go przed uszkodzeniem.
| Waga | 1050 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 270 x 170 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | MODECOM |
|---|---|
| Pozostałe złącza we/wy |
|
| Wymiary | 227 x 137 x 37 mm |
| Waga | 450 |
| Taktowanie procesora | 800 |
| Pozostałe informacje o procesorze | Mstar MSB2531 800MHz |
| Bateria | Wbudowana, 2500 mAh |
| Pozostałe informacje |
|
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| Przeznaczenie | samochód |
| Wbudowana pamięć RAM | 512 |
| Wbudowana pamięć flash | 16 |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Mapy | Europa |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Przekątna ekranu | 9'' |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |