Status: Brak na stanie
28,99 zł / szt
35,66 zł brutto
Sprawdź wszystkie sztuczki, jakie można wykonać przy pomocy elektrostatyki! Zapewniamy, że wraz z kompletem gadżetów i ciekawą instrukcją wykonasz mnóstwo eksperymentów, które zaskoczą Cię spektakularnym efektem. Kiedy już opanujesz zasady elektrostatyki, możesz przedstawić jej działanie szerszemu gronu widzów, organizując mini widowisko elektrostatyczne! Każde z doświadczeń jest dokładnie opisane w instrukcji, dzięki czemu opanujesz wszystkie sztuczki do perfekcji!
| Waga | 144 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 170 x 215 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | 4m |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 3354 |
| Obszar | Edukacyjne |
| Rodzaj | Zestawy naukowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 17 x 22 x 6 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |