narzędzia
Narzędzie zaciskowe do wtyków CAT5/6/6A/7
- Rodzaj: Zaciskarka
- Wymiary:
7,5 x 2,2 x 14 cm
- Waga: 311
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
69,02 zł / szt
84,89 zł brutto
Narzędzie zaciskowe do wtyków CAT5/6/6A/7
To profesjonalne narzędzie zaciskowe od LogiLink jest szczególnie odpowiednie do ekranowanych złączy CAT.6A (CAT.7) "pass-through" z klipsem wypustowym, ale również do konwencjonalnych złączy CAT5, CAT6, CAT6A oraz modułowych RJ11/12. To poręczne, ale i bardzo wytrzymałe narzędzie jest łatwe do trzymania i umożliwia szybkie i precyzyjne działania: cięcie, zdejmowanie izolacji i zaciskanie.
Specyfikacja techniczna
| Producent | LogiLink |
|---|---|
| Rodzaj | Zaciskarka |
| Wymiary | 7,5 x 2,2 x 14 cm |
| Waga | 311 |
| Pozostałe parametry |
|
| Materiał | Stal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 371 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 130 x 230 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |