myszki
Myszka M65 RGB Ultra
- Model:
M65 RGB ULTRA
- Zasięg: 1.8
- Przeznaczenie: Gaming
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
278,84 zł / szt
342,97 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Corsair |
|---|---|
| Model | M65 RGB ULTRA |
| Zasięg | 1.8 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Rozdzielczość (maks.) | 26000 |
| Podświetlenie | Tak |
| Profil | Praworęczny |
| Wymiary | 117 x 77 x 39 mm |
| Waga | 110 |
| Liczba przycisków | 8 |
| Liczba rolek | 1 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Długość przewodu | 1.8 |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 255 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 115 x 180 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |