myszki
Mysz ROG Harpe Ace Mini (Black)
- Model:
ROG Harpe Ace Mini
- Przeznaczenie: Biuro
- Rozdzielczość (maks.): 42000
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
498,66 zł / szt
613,35 zł brutto
ROG Harpe Ace Mini
ROG Harpe Ace Mini to ultralekka, 49-gramowa myszka gamingowa o półsymetrycznej konstrukcji, której kształt został przetestowany i pozytywnie oceniony przez profesjonalnych graczy w gry FPS. Myszka ROG Harpe Ace Mini jest wyposażona w sensor optyczny ROG AimPoint Pro o rozdzielczości 42 000 DPI i mikroprzełączniki optyczne ROG, oferując wiodącą w branży wydajność połączenia bezprzewodowego z technologią SpeedNova. Ponadto obsługuje częstotliwość raportowania do 8000 Hz w trybie bezprzewodowym (obsługa ROG Polling Rate Booster).
- Konstrukcja z ulepszonym kształtem: Mniejsza wersja myszki Harpe Ace, którą pozytywnie ocenili profesjonaliści, zaprojektowana w taki sposób, aby pasowała do szerszego spektrum kształtów dłoni i rodzajów chwytu
- ultraniska waga 49 g: Konstrukcja zoptymalizowana pod kątem wagi gwarantuje maksymalną stabilność i kontrolę podczas szybkich ruchów nadgarstkiem i namierzania
- Sensor optyczny ROG AimPoint Pro: Sensor optyczny o rozdzielczości 42 000 DPI z technologią namierzania na szkle
- Mikroprzełączniki optyczne ROG: Natychmiastowa aktywacja z wyraźnym każdym kliknięciem i żywotnością na poziomie 100 milionów kliknięć
- Trzy tryby połączenia: Elastyczność użytkowania dzięki połączeniu przewodowemu przez USB, połączeniu bezprzewodowemu RF na paśmie 2,4 GHz o niskim poziomie opóźnień, a także trybowi Bluetooth.
- Ultraszybka responsywność bezprzewodowa: Wydajność połączeń bezprzewodowych z minimalnym poziomem opóźnień i maksymalną precyzją sterowania kursorem dzięki obsłudze technologii bezprzewodowej ROG SpeedNova i kompatybilności z ROG Polling Rate Booster
- ROG Omni Receiver: Można podłączać bezprzewodowo kilka obsługiwanych urządzeń za pomocą jednego odbiornika
- Kabel ROG Paracord i nóżki myszki wykonane w 100% z PTFE: Wykonanie z wysokiej jakości materiałów ułatwia płynne i szybkie ruchy myszką
- Zintegrowane opcje sterowania: Umożliwia bezpośrednie dostosowanie często używanych ustawień myszki, będąc w drodze
| Waga | 254 kg |
|---|---|
| Wymiary | 75 x 111 x 160 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Asus |
|---|---|
| Model | ROG Harpe Ace Mini |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Rozdzielczość (maks.) | 42000 |
| Podświetlenie | Tak |
| Profil | Praworęczny |
| Wymiary | 117 x 63 x 37 mm |
| Pozostałe parametry | Waga: 49 g |
| Liczba przycisków | 5 |
| Liczba rolek | 1 |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Bluetooth |
| Zasilanie | Bateria |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |