Mysz Pulsefire Haste 2 Mini biała - 7D389AA
- Model:
HyperX Pulsefire Haste 2 Mini
- Przeznaczenie: Gaming
- Rozdzielczość (min.): 400
- Pełna specyfikacja
HyperX Pulsefire Haste 2 Mini - bezprzewodowa mysz dla graczy (biała) (7D389AA)
Bezprzewodowe granie z niezwykłą szybkością.
HyperX Pulsefire Haste 2 Mini to precyzyjna, bezprzewodowa mysz dla tych graczy, którzy poszukują wyjątkowo lekkiej myszy zapewniającej swobodę urządzeń bezprzewodowych, a zarazem mającej kompaktową obudowę o wadze poniżej 60 gramów. Ta mała, lecz niezwykle kompaktowa mysz, mimo tego, że jest o 16% mniejsza niż Pulsefire Haste 2 Wireless, jest wyposażona w ten sam zestaw bardzo wydajnych, niestandardowych komponentów HyperX. Posiada dwa tryby łączności bezprzewodowej pozwalające na przełączanie się między połączeniem 2,4 GHz a Bluetooth, a także przewód USB-C na USB-A, dzięki któremu możesz ładować sprzęt podczas korzystania z niego w trybie przewodowym. Znakomity sensor HyperX 26K wyróżnia się rozdzielczością na poziomie nawet 26 000 DPI oraz szybkością śledzenia do 650 IPS. Nasze niestandardowe przełączniki HyperX zapewniają solidne dotykowe i dźwiękowe sprzężenie zwrotne przy każdym satysfakcjonującym kliknięciu, a ich żywotność sięga nawet 100 milionów kliknięć. Będziesz cieszyć się także doskonałą fizyczną kontrolą nad myszą dzięki ślizgaczom o niskim współczynniku tarcia oraz dołączonej do zestawu taśmie chwytnej. Wykorzystaj maksymalnie każdy ruch myszy dzięki oprogramowaniu HyperX NGENUITY, które pozwala tworzyć makra dla 6 programowalnych przycisków, dostosowuj ustawienia DPI i personalizuj podświetlenie RGB.
Wielki potencjał w kompatkowej formie
Wszystkie zalety Pulsefire Haste 2 Wireless w obudowie mniejszej o 1/6! Mysz z takimi samymi wydajnymi komponentami HyperX, stworzona dla graczy z mniejszymi dłońmi lub preferujących mniejsze myszy.
Dwa tryby łączności bezprzewodowej
Użyj klucza sprzętowego, aby połączyć się przez sieć bezprzewodową 2,4 GHz, lub użyj trybu Bluetooth, aby połączyć się z kompatybilnymi urządzeniami.
Do 100 godz. pracy na akumulatorze
Po pełnym naładowaniu mysz może pracować nawet 100 godzin na akumulatorze, więc spędzisz więcej czasu na notowaniu kolejnych zwycięstw, a mniej w oczekiwaniu na naładowanie. Dzięki dołączonemu przewodowi możesz grać nawet podczas ładowania.
Łatwiejszy ruch myszy dla łatwiejszych zwycięstw
Graj w ultraszybkim tempie dzięki myszy Pulsefire Haste 2 Mini. Mimo solidnej górnej obudowy mysz waży zaledwie 59 g. Dzięki niej możesz poruszać się szybciej, grać lepiej i odczuwać mniejsze zmęczenie.
Specyfikacja techniczna
| Producent | HyperX |
|---|---|
| Model | HyperX Pulsefire Haste 2 Mini |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Rozdzielczość (min.) | 400 |
| Rozdzielczość (maks.) | 26000 |
| Podświetlenie | Tak |
| Profil | Praworęczny |
| Wymiary | 12,4 x 6,7 x 3,8 cm |
| Waga | 59 |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Długość przewodu | 1.8 |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 260 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 70 x 160 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |