myszki
Mysz optyczna USB czarna
- Model:
MUS-6B-01
- Podświetlenie: Nie
- Przeznaczenie: Biuro
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
13,00 zł / szt
15,99 zł brutto
Mysz optyczna USB czarna
- Kompaktowa i lekka konstrukcja
- Plug & Play - nie wymaga sterowników
- Nie jest wymagana podkładka pod mysz
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Model | MUS-6B-01 |
| Podświetlenie | Nie |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Zasięg | 1.35 |
| Rozdzielczość (min.) | 400 |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 |
| Profil | Praworęczny |
| Wymiary | 110 x 68 x 38 mm |
| Waga | 74 |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 106 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 130 x 180 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |