myszki
Mysz optyczna USB czarna
- Model:
MUS-4B-01
- Profil: Uniwersalny
- Podświetlenie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
9,52 zł / szt
11,71 zł brutto
Mysz optyczna USB czarna
- Kompaktowa i lekka konstrukcja
- Plug & Play - nie wymaga sterowników
- Nie jest wymagana podkładka pod mysz
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Model | MUS-4B-01 |
| Profil | Uniwersalny |
| Podświetlenie | Nie |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Zasięg | 1.35 |
| Rozdzielczość (min.) | 800 |
| Rozdzielczość (maks.) | 1200 |
| Wymiary | 99 x 65 x 37 mm |
| Waga | 71 |
| Liczba przycisków | 4 |
| Liczba rolek | 1 |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 31 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 130 x 180 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |