Mysz Nito Silent Wireless - Czarna
- Model:
Nito Silent Wireless
- Podświetlenie: Nie
- Przeznaczenie: Biuro
- Pełna specyfikacja
Cisza jest złotem
Nie ma nic lepszego niż ciche i produktywne miejsce pracy, dlatego Nito został wyposażony w ciche przyciski, dzięki którym możesz pracować, nie przeszkadzając sobie ani innym. Zasięg łączności bezprzewodowej wynosi 10 m, co zapewnia swobodę ruchu.
Komfort przez cały dzień
Wykonuj zadania od 9 do 17 i dłużej dzięki wygodnej konstrukcji tej myszy. Podkładka pod kciuk z gumową wkładką zapewnia pewny chwyt przez cały dzień, a dwa przyciski kciuka umożliwiają przeglądanie z największą łatwością.
Przyspiesz, zwolnij
Klikaj ile dusza zapragnie dzięki regulowanej prędkości kursora Nito (800-2200 DPI). Poręczny wskaźnik DPI LED informuje, na jakiej prędkości się znajdujesz, a dodatkowy wskaźnik baterii informuje, kiedy zbliża się czas wymiany baterii. Bułka z masłem!
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Model | Nito Silent Wireless |
| Podświetlenie | Nie |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Rozdzielczość (min.) | 800 |
| Rozdzielczość (maks.) | 2200 |
| Profil | Praworęczny |
| Wymiary | 41 x 113 x 74 mm |
| Waga | 77 |
| Liczba przycisków | 5 |
| Liczba rolek | 1 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 140 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 145 x 130 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |