myszki
Mysz komputerowa CARVE
- Model:
Carve
- Profil: Uniwersalny
- Przeznaczenie: Biuro
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
29,15 zł / szt
35,85 zł brutto
Niezawodna mysz optyczna ze złączem USB
Pracuj z łatwością
- Przewodowa mysz idealna do użytku z komputerem lub laptopem. Przewodowa mysz optyczna Trust Carve, wyposażona w trzy przyciski i kółko przewijania, ma wszystko, czego potrzebujesz do wygodnej i wydajnej pracy. Dzięki połączeniu USB podłącz Carve i od razu rozpocznij pracę.
Szybki dla wszystkich
- Dzięki czujnikowi optycznemu (1200 DPI) mysz Trust Carve Wired Optical Mouse jest bardzo responsywna i bardzo dokładna. Jest również odpowiedni dla użytkowników leworęcznych i praworęcznych; teraz każdy może klikać i przesuwać z doskonałą kontrolą.
| Waga | 126 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 130 x 145 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Model | Carve |
| Profil | Uniwersalny |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Rozdzielczość (maks.) | 1200 |
| Wymiary |
|
| Waga | 84 |
| Pozostałe parametry | Wymagania systemowe
|
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Długość przewodu | 150 |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |