myszki
Mysz Katar Pro
- Model:
Katar Pro
- Rozdzielczość (maks.): 12400
- Podświetlenie: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
69,69 zł / szt
85,72 zł brutto
Ultralekka mysz gamingowa CORSAIR KATAR PRO pomaga szybko wkroczyć do gry dzięki łatwej konfiguracji plug and play. Ma wydajność wagi ciężkiej, a jednocześnie wyjątkowo lekką konstrukcję ważącą 69 g, kompaktowy, symetryczny kształt oraz sensor optyczny 12 400 DPI.
| Waga | 200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 110 x 50 x 170 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Corsair |
|---|---|
| Model | Katar Pro |
| Rozdzielczość (maks.) | 12400 |
| Podświetlenie | Tak |
| Profil | Praworęczny |
| Waga | 69 |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |