Mysz GEM Plus Wireless
- Model:
GEM Plus Wireless
- Profil: Uniwersalny
- Rozdzielczość (min.): 400
- Pełna specyfikacja
GEM Plus Wireless
Jest podświetlany. Jest bezprzewodowy. Jest szybki. GEM Plus Wireless jest zawsze gotowy do akcji. Na pierwszy rzut oka myszka zachwyca podświetleniem ARGB, a w środku jest jeszcze lepiej. W lekkiej (74 g) obudowie zamknęliśmy między innymi przełączniki Kailh GM 8.0 i epicki sensor PixArt PAW3395. Jest tak szybki, że radzimy Ci zwolnić na zakrętach (albo zapiąć pasy) pracuje z czułością do 26 000 DPI.
GEM Plus Wireless to PRO zawodnik wśród myszek. Czaruje podświetleniem ARGB, kozackimi komponentami i łącznością bezprzewodową. Do tego waży tylko 74 g a ma normalny rozmiar i wbudowany akumulator. Zamknęliśmy w nim topowy sensor PixArt PAW3395. Działa z czułością do kosmicznego 26 000 DPI, więc lepiej zapnij pasy zanim odpalisz kompa. Zwłaszcza, że do tego masz superszybkie przełączniki Kailh GM 8.0 z takim combo Twoi przeciwnicy nie mają szans. No chyba, że też mają GEM-a Plus Wireless.
| Waga | 293 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 120 x 165 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Endorfy |
|---|---|
| Model | GEM Plus Wireless |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 400 |
| Rozdzielczość (maks.) | 3000 |
| Podświetlenie | Tak |
| Wymiary | 126 × 65.7 × 38.5 mm |
| Waga | 74 |
| Pozostałe parametry |
|
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Długość przewodu | 1.6 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |