myszki
Mysz gamingowa Izza GXT105X
- Model:
GXT 105X IZZA
- Profil: Uniwersalny
- Rozdzielczość (min.): 800
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
31,13 zł / szt
38,29 zł brutto
Mysz gamingowa Izza GXT105X
Mysz dla graczy z sześcioma przyciskami i oryginalnym oświetleniem LED.
- Pełne podświetlenie górnej powierzchni
- Przycisk wyboru rozdzielczości (800-4000 dpi)
- 6 responsywnych przycisków
- Gumowana okładzina górna zapewniająca pewny uchwyt
- Konstrukcja dla użytkowników prawo- i leworęcznych
| Waga | 195 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 140 x 180 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Model | GXT 105X IZZA |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 |
| Rozdzielczość (maks.) | 4000 |
| Podświetlenie | Tak |
| Wymiary | 130 x 73 x 42 mm |
| Waga | 129 |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Długość przewodu | 1.8 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |