myszki
Mysz gamingowa GXT 133 Locx
- Model:
GXT 133 LOCX
- Profil: Uniwersalny
- Przeznaczenie: Gaming
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
71,04 zł / szt
87,38 zł brutto
Mysz gamingowa GXT 133 Locx
Precyzyjna mysz dla graczy z teksturowanymi bokami i oryginalnym podświetleniem LED.
Cechy główne produktu:
- Przycisk wyboru rozdzielczości (800-4000 DPI)
- Podświetlana diodami pokrywa górna z efektem pulsacyjnym z 4 kolorów
- 6 responsywnych przycisków
- Konstrukcja dla użytkowników prawo- i leworęcznych
- Nylonowy przewód z oplotem o długości 1,8 m
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Model | GXT 133 LOCX |
| Profil | Uniwersalny |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Rozdzielczość (min.) | 800 |
| Rozdzielczość (maks.) | 4000 |
| Podświetlenie | Tak |
| Wymiary | 129 x 69 x 42 mm |
| Waga | 94 |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Długość przewodu | 1.8 |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 240 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 170 x 210 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |